Důležité informace:

Vzorová bonitace

Přihlášení k členství

PŘIHLÁŠKY zasílejte na:
Monika Kadlecová
Brňany 163
412 01 Litoměřice
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zasílání příspěvků:

VEŠKERÉ PŘÍSPĚVKY
zasílejte na adresu:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Partneři

MR RTW 2019 v Přestavlkách
Chtěl bych ze své pozice poděkovat Pobočce ČKNO Přestavlky za uspořádání a průběh letošního Mistrovství republiky. Organizačně fungovalo vše na velmi dobré úrovni.

Informace k MS IFR IGP 2019 a nominaci
Na základě výsledků MR RTW se začíná rýsovat možná podoba reprezentačního týmu na letošní MS IFR. V současné době mají již čtyři dvojice splněny podmínky nominace. Dalších několik dvojic má podmínky splněny částečně. Prosím všechny adepty reprezentace, aby mě kontaktovali a informovali mě, zda mají zájem reprezentovat RKČR na MS IFR IGP 2019. Týká se to těch, kteří mají podmínky nominace splněny, i těch, kteří je mají splněny jen částečně, nebo se dokonce na oba kvalifikační závody teprve chystají.
Dále upozorňuji, že možností pro doplnění chybějících závodů není do termínu uzávěrky nominace mnoho. Jednou z možností je například CACIT v Belgii 23. června. V ČR je takovou možností CACIT Dobříš v termínu 16.–18. srpna. Vzhledem k tomu, že 18. srpna je rovněž termín uzávěrky ze strany organizátorů MS, je nutné vzájemně komunikovat a dát mi vědět.

Vedoucí týmu bude i pro rok 2019 Draha Mašková. Chtěl bych jí tímto poděkovat a věřím, že zastane tuto funkci minimálně stejně dobře jako minulý rok.

V souladu se závěry z členské schůze připomínám možnost startu na stopařském MS RTW IFH. Základním kritériem je zájem, ochota zúčastnit se na vlastní náklady, v případě potřeby se podílet na vícenákladech na činnost TL. Nominační podmínky pro letošní rok platí především pro určení pořadí případných zájemců. Protože start je letos zcela na náklady účastníků, je umožněn start i bez splnění nominačních podmínek.

Reklama

Galerie

Odkaz staré stránky

Rady majitelům rtw

Vyhledávání

Hlavní sponzoři klubu

Mediální sponzoři