Důležité informace:

CACIT plemen Všestary

Vzorová bonitace

Přihlášení k členství

PŘIHLÁŠKY zasílejte na:
Monika Kadlecová
Brňany 163
412 01 Litoměřice
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zasílání příspěvků:

VEŠKERÉ PŘÍSPĚVKY
zasílejte na adresu:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Partneři

Milí příznivci sportovních rottweilerů,
letošní mistrovství světa IFR se blíží, a protože již máme kvalifikované zástupce jak pro první ročník IFR mistrovství ve stopách - IFH, tak pro IGP, dovolte mi představit vám letošní tým.

 

CZ1: PAVLÍNA FIALOVÁ A FANOUŠ

Funny Falko Bonnapo: *24. 10. 2014
(Enzo Jeff Black Touch x Danette Bonnapo)

Možnost smět reprezentovat Českou republiku na mistrovství světa IFR je pro mě velkou motivací, a zároveň závazkem. Doufám, že naším výkonem podpořím české družstvo. A hlavně chci projít ve zdraví celým závodem. A jaký je Fanouš? Jednoduše: temperamentní, pracovitý, možná trochu bláznivý, ale pro mě úžasný. Zkusíme jeho kvality na tomto závodě předvést.

 

 

CZ2: ALENA SANKTUSOVÁ A GRIF

Greif Nivanus: *4. 5. 2014
(Balou v. Norderdiek x Carmen Electra Nemertini)


Jsem moc šťastná, že s Grifem zažijeme, jaké to je být součástí české reprezentace. Věřím, že nás čekají neopakovatelné chvíle a jedinečné zážitky. Má očekávání a přání přímo související s účastí na mistrovství světa IFR jsou postavena na pevných základech mého vztahu s Grifem, kdy se nám společně podařilo vystoupat až na pomyslný vrchol a zajistit si start na mistrovství světa. Nerada bych cokoli zakřikla, ale velice si přeji, aby Grif v Dánsku převedl svůj standardní výkon a já si to s ním po boku pořádně užila. A jaký je Grif? Je součástí naší rodiny. Je to ideální pes na pohodové procházky a výlety, zároveň je však i pes-závodník. Na place se snadno přepne do role bojovníka soustředěného na výkon. S Grifem si plním své sny.

 

 CZ3: ILONA PROCHÁZKOVÁ A ČERTÍK

Certh Iss z Benáteckého dvora: *22. 1. 2011
(Faust od Vítkovy hory x Issa Anaco)

 

Vzhledem k našemu věku je to naše společné poslední mistrovství světa. Chtěla bych si ho užít, pokud možno v klidu a bez zbytečných nervů. Ale to bude asi těžké… Přání mám jediné – dožít se letošního mistrovství a přežít vše ve zdraví. A jaký je Čertík? Každý pes je pro svého pána ten nejlepší. Pro mě je Čertík taková veselá kopa – nikdy nevím, co zase předvede a vymyslí. Tak asi hlavně neudělat velkou ostudu.

 

 

CZ4: JAROSLAV MAREK A BOSI

Erebos Dagbej: *20. 12. 2010
(Merlin Flash Rouse x Ora z Tyrosu)

Účast na MS v Dánsku je pro mne především skvělou možností ukázat svého úžasného psa, a to samozřejmě nejenom pracovně a výstavně, ale především povahově. Je to příležitost předvést světu výbornou práci českých chovatelských stanic a perfektní přípravu psů od našich českých figurantů. Je to pro nás také završení naší závodní kariéry, a zároveň i její ukončení. Naše přání je vše odmáknout, jak nejlépe dovedeme, a trochu si tak opravit loňský výsledek. A jaký je můj pes? Bosi je jako Pučmeloud z pohádky Příběhy včelích medvídků, je totiž „výjimečně neobyčejný“!

CZ5: JIŘÍ ČERMÁK A LEXUS

 Lexus von der Pulvermühle: *13. 10. 2011
(Gino von der Berghalbinsel x Indra von der Pulvermühle)

Každá účast na tak velikém závodě je nenahraditelnou zkušeností. Je to prestižní záležitost, ale také možnost si užít to, co nikde jinde nelze. Prostě sváteční pocit od příjezdu až do odjezdu. A čím víc závodů máme za sebou, tím víc mám v sobě pokory a klidu. Umím přijmout jakýkoli výsledek, tak jak j a pokud jsem já osobně s výkonem spokojený, umím se z toho radovat. Samozřejmě, že budu šťastný, pokud se zadaří. Vlastně tomu věřím, že se zadaří, jinak bych totiž nejel. A jaký je můj pes? Lexus je můj osud.

 

IFH1: PAVEL KADĚRA A MARČA

 Amaryllis Eso Boss: *6. 1. 2015
(Arby Bianco Dux x Jullia Nattaly Black Touch)

Možnost účastnit se mistrovství světa IFR v kategorii IFH je pro mne prezentací mé fenky, jejímuž výcviku se po celý rok s láskou věnuji. A zároveň setkání s kamarády a přáteli z celého světa. Byl bych rád, aby moje Marča odstopovala na pěkné body – a skvělé umístění by byla už jen moc příjemná třešnička. A jaká je moje holčička? Marča je můj odchov, a je to holka poblázněná, která umí překvapit za každé situace. Prostě láska na celý život.

 

 

IFH2: MARTINA BARTŮŠKOVÁ A BRAGON

 Bragon Kazibe: *21. 1. 2009
(Faust od Vítkovy hory x Heny od Jurečka)

Účast na MS IFR v kategorii IHF je pro mne úžasná tečka za sportovní kariérou s Bragonem (3x MS IFR IPO), který, přestože je mu již 10 let, chce stále pracovat. Díky dobrému zdraví stále cvičí s radostí a s nadšením. Z předchozích závodnických let jsem poučena, že pokud si jedu závody užít, a nebudu tlačit na pilu, dopadnou mnohem lépe. Takže jedeme si užít poslední závod a předvést, co umíme. A jaký je Bragon? Skvělý, pohodový pes veselé a dobrosrdečné povahy. Celý život rád pracuje, takže cvičení s ním je radost. Je velmi všestranný, má zkoušky jak ze sportovní, tak i záchranářské a stopařské kynologie.

 

Posilou týmu je pro letošek Míša Černá, která mne zastoupí u stopařů v úterý, kdy budu za RKČR na kongresu delegátů IFR.

MICHAELA ČERNÁ, zástupce team leadera

Je mi 37 let. Bydlím v Zásmukách nedaleko Prahy, kde jsem předsedkyní ZKO. Jsem také členkou revizní komise Krajské organizace ČKS pro Středočeský kraj a kladečem I. třídy. Vystudovala jsem VOŠ sociálně právní, a nyní pracuji v rodinné firmě. Plynně hovořím německy, anglicky a rusky. Mým životním mottem je: Co Tě nezabije, to Tě posílí!
Ve volném čase ráda čtu severskou krimi, cestuji a rekreačně se věnuji cyklistice, plavání a běhání. Mým největším koníčkem je ovšem sportovní kynologie, jejímu kouzlu jsem propadla v roce 2011 s naší fenkou německého ovčáka Izi. S Izi jsem prožívala své kynologické začátky a společně se nám podařilo složit i zkoušku IPO3. Mezi plemeny psů si mé srdce sice získal německý ovčák, ale „rotvíky“ považuji za velké sympaťáky, setkávám se s nimi u svých kamarádů a kolegů-kynologů.
Závěrem bych ráda poděkovala Draze, že mne přizvala jako svou pravou ruku do vedení týmů. S Drahuškou se známe už několik let, společně jsme jezdily na akce s ProfiDOG. Vzhledem k tomu, že jsem tehdy dělala zpravodajství ze stop, tak je pro mne výzvou a potěšením být nápomocná zejména stopařům na Mistrovství světa IFR 2019, ale i týmu IGP. Moc se do Dánska s týmy RKČR těším a věřím, že své šance promění a společně si to užijeme! :-)

 

S týmem jede také letos jako doprovod Jardy Marka pan Milan Novotný, který již loni pomáhal jako figurant a velmi si vážíme jeho nabízené pomoci i pro Dánsko. Bohužel s námi nemůže jet Luci Spálenková, takže na ni budeme všichni moc vzpomínat, zejména při našich marných snahách o slušné fotky :-). Ale pokusíme se a opět slibuji denní zpravodajství a info na Facebooku RKČR.

 

Děkujeme všem za přízeň, jménem českého týmu Draha Mašková, team leader
a delegát RKČR v IFR

 

 

DĚKUJEME VŠEM SPONZORŮM!

Reprezentační tým IGP a IFH IFR 2019 děkuje všem sponzorům, jejichž přízně a pomoci si velmi váží. Letos poprvé přispěli na cestu týmu do Dánska i fanoušci. Jmenovitě tým podpořili a dárek od týmu :-) dostanou:

Jaroslava Klimešová a ChS z Hosínského dvora
Simona Kryeziu
Jiří Reizenthaler
a ChS A je to
Láďa Jupa a ChS Hells
Miloš Sladkovský
Jana Chládková
a ChS Montecon

Pokud se chcete také přidat a tým podpořit, kontaktujte prosím vedoucí týmu na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , FB nebo telefonu 605 275 860. Peníze se zasílají na účet RKČR a každý dar je podložen darovací smlouvou.

Poděkování patří také předsednictvu RKČR, jmenovitě Petře Růžičkové, Jiřímu Janouškovi a Vladimíru Koníčkovi, kteří ochotně pomáhají se vším, co je třeba.

PSÍ SPORTY:
Český tým mediálně podporuje kynologický časopis Psí sporty. Naše poděkování patří Beatě a Jakubovi Štýbrovým!

PANLEX FOOD:
Děkujeme panu Jiřímu Čermákovi za opravdu štědrý finanční dar a přejeme mu s jeho Lexusem von der Pulvermühle, aby vyšel ještě druhý nominační závod na MS IFR, a hodně štěstí s Pandorou vom Hause Neubrand!

 

TEREZSKÝ DVŮR:
Již loni tým velkoryse finančně podpořil chovatel a mezinárodní rozhodčí pro exteriér plemene rottweiler, pan Karel Frank, děkujeme a přejeme na cestě rozhodčího hodně štěstí!

KRKA:
Firma KRKA je výrobcem vysoce účinných antiparazitik FYPRYST, FYPRYST COMBO, ATTAXA, DEHINEL ad. Naše velké poděkování patří panu Michalu Chalupovi!

NORTHSAY:
Česká, světově respektovaná firma Northsay skvěle obléká náš reprezentační tým a kromě jiného sportovního oblečení nabízí i fanouškovské soupravy. Naše velké poděkování patří paní Elen Suskové!

EUROPEAN PET PHARMACY:
Firma European Pet Pharmacy je výhradním distributorem švédských přírodních doplňků stravy Svenska Djur Apoteket/Modin Trading. Naše velké poděkování patří Janě, Povenovi a Oliverovi Kumaresan!

DJUSU OSTRAVA:
Finančním darem, z něhož budou uhrazena letošní trička pro celý tým, reprezentaci podpořil pan Josef Kurka, děkujeme!

PATRIOT:
Novým sponzorem a partnerem českého týmu je český výrobce kompletních krmiv pro psy a kočky, která kromě své výživové hodnoty a vysoké stravitelnosti podporují také pohybový aparát, imunitní systém a zažívání. Naše velké poděkování patří panu Václavu Kosovi!

 

 

Číst dál: Český tým 2018

Termín konání: 14.–21. 9. 2019

Místo konání: Dánsko, Odense
Atletický stadion
Stadionvej 43
5200 Odense

Oficiální web akce: www.ifr2019.com

Během celého týdne proběhnou čtyři akce:
14.–15. 9.: Klubová výstava Dánského rottweiler klubu
16.–18. 9.: IFR IFH mistrovství světa, 1. ročník
17.–18. 9.: Kongres delegátů IFR
18.–21. 9.: IFR IGP mistrovství světa


Rozhodčí IFH:
IFH1: Peter Gammelgaard Mortensen, Dánsko
IFH2: Heiner Pellenwessel, Německo

Na MS IFR IFH 2019 Českou republiku reprezentují:

IFH1: Pavel Kaděra a Amaryllis Eso Boss

IFH2: Martina Bartůšková a Bragon Kazibe

Rozhodčí IGP:
A: Morten Jensen, Dánsko
B: Clemente Grosso, Itálie
C: Edgar Scherkel, Německo

Figuranti:
1. část: Jannik Grube
2. část: Martin Hasager
Náhradníci: Mikkel Carlseng a Kim Andersen


Na MS IFR IGP 2019 Českou republiku reprezentují:

CZ1: Pavlína Fialová a Funny Falko Bonnapo - Mistři republiky 2019
(RTW CUP 280 bodů + MR RKČR 264 bodů - celkem 544 bodů)

CZ2: Alena Sanktusová a Greif Nivanus
(RTW CUP 275 bodů + ADRK CUP Lustadt 261 bodů - celkem 536 bodů)


CZ3: Ilona Procházková a Certh Iss z Benáteckého dvora
(MS IFR 2018 259 bodů + MR RKČR 251 bodů - celkem 510 bodů)


CZ4: Jaroslav Marek a Erebos Dagbej
(RTW CUP 241 bodů + MR RKČR 256 bodů - celkem 497 bodů)

CZ5: Jiří Čermák Lexus von der Pulvermühle
(ADRK CUP 233 bodů + CACIT Erstein 242 bodů - celkem 475 bodů)

Hynek Procházka a Say Holubí dům, kteří se do týmu kvalifikovali (MS IFR 2018 251 bodů + MR RKČR 262 bodů - celkem 513 bodů), se možnosti účastnit se MS IFR IGP 2019 bohužel vzdali.

Částečně splněnou kvalifikaci měli Josef Pokorný a Diego Brenege (RTW CUP 264 bodů), Tomáš Kadlec a Orion vom Herrenholz (MR RTW 253 bodů), Miloš Sladkovský a Ares Black Artemis (MR RTW 238 bodů) a Eliška Matoušková a Ignis Aisha Bohemia Col-Bri (RTW CUP 228 bodů).

Team leader:
Draha Mašková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. +420 605 275 860
Vedoucí týmu kontaktujte v případě zájmu o inzerci v katalogu MS IFR 2019 či v případě zájmu stát se sponzory českého týmu.
Jako druhý team leader jede s výpravou pro oba týmy do Dánska Michaela Černá, zejména však pro závodníky IFH, které se koná paralelně s kongresem delegátů IFR a kde bude Draha Mašková zastupovat RKČR.

Terén na stopy pořadatelé upřesní dva až tři týdny před akcí, dříve to bohužel kvůli nepředvídatelnému počasí závazně sdělit nelze. Sraz na stopy je pro všechny stejný: Kreds 70, Bredstrupvej 56, 7000 Fredericia - odtud budou závodníci zaváženi k jejich terénům.

PŘEDMĚTY NA STOPY

 

MS IFR IFH začne v pondělí ráno veterinární přejímkou, vyhlášení vítězů bude součástí zahajovací ceremonie MS IFR IGP ve středu 18. 9.

Slavnostní večírek proběhne v sobotu, lístek stojí 35 euro a není zahrnut ve startovném, které je 1OO euro.

Veterinární podmínky pro cestování se psem v Dánsku najdete ZDE. Všichni závodníci musí mít svého psa pojištěného proti způsobeným škodám a doklad o pojištění mít s sebou. Očkování proti vzteklině nesmí být mladší 21 dnů. Každý pes musí mít čip a mezinárodní očkovací průkaz.

Český tým bude ubytován v Odense City Kemp, na stadion je to autem 12 minut, 5,5 km.

PLÁNEK STADIONU V ODENSE:


Termín konání: 21.–22. 9. 2018

Místo konání: Hapert, Holandsko
Sportovní areál Lemelvelden, fotbalový stadion
Burgemeester van Woenselddreef 1
5527 JN Hapert

 

Oficiální web akce: www.ifr2018.nl

 

Rozhodčí:
A: Tero Oravasaari, Finsko – terénem na stopy je tráva
B: Benno Galonska, Německo
C: Toine Jonkers, Holandsko

 

Figuranti:
Fabian van Aalsburg (1. část), Dave Alders (náhradník 1. část)
Gert Jan Verweij (2. část), Sylvano Baas (náhradník 2. část)

 

ČESKÝ REPREZENTAČNÍ TÝM

Ilona Procházková a Certh Iss z Benáteckého dvora, kvalifikována 14. 5. – CZ3, 508 b.

Miloš Sladkovský a Ares Black Artemis, kvalifikován 24. 5. – CZ4, 502 b.

Pavlína Fialová a Tequela von Avalon, kvalifikována 9. 6. – CZ2, 518 b.

Hynek Procházka a Say Holubí dům, kvalifikován 20. 6. – CZ1, Mistr republiky 2018

Jiří Čermák a Lexus von der Pulvermühle, kvalifikován 29. 7. – CZ6, 481 b.

Jaroslav Marek a Erebos Dagbej, kvalifikován 19. 8. – CZ5, 500 b.

KVALIFIKAČNÍ TABULKA NA MS IFR 2018

Team leader: Draha Mašková, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , +420 605 275 860
Vedoucího týmu kontaktujte v případě zájmu o inzerci v katalogu MS IFR 2018.

 

Harmonogram:
Středa 19. 9.:
13.00–17.00: Registrace týmů

Čtvrtek 20. 9.:
8.00–12.00: Veterinární přejímka dle časového rozvrhu – český tým v 8.30
8.30–15.15: Oficiální trénink dle časového rozvrhu – český tým 9.18–9.54
14.00–15.00: Porada rozhodčích
15.30–16.00: Zkušební pes B a C
16.00–17.00: Porada vedoucích týmu
17.30–18.30: Nástup týmů a slavnostní zahájení MS IFR IPO 2018
20.00–22.00: Losování startovních čísel v "Sportpark De Lemelveden" v Hapertu

Pátek 21. 9.:
8.00: Zahájení výkonů na stopách dle harmonogramu
7.00: Zahájení výkonů B a C dle harmonogramu

Sobota 22. 9.:
7.00: Zahájení výkonů A, B a C dle harmonogramu
17.00: Konec závodu
18.00: Slavnostní ceremonie

Neděle 23. 9.:
8.30–10.30: Vedoucí týmů si vyzvednou dokumenty závodníků

 

Další informace:

Letošní ročník se těší neuvěřitelné účasti 65 přihlášených závodníků!

Pro rok 2018 lze poprvé nominovat až 7členný tým a 2 náhradníky, kteří také budou uvedeni v katalogu akce.

Pořadatelé nabízejí možnost inzerce (plánovaný vrh, nabídka štěňat, nabídka krycího psa, prezentace chovatelské stanice atd.) v katalogu, na bannerech na stadionu či možnost prodejního stánku na akci. V případě zájmu kontaktujte buď přímo pořadatele, nebo vedoucího týmu.

Český tým je ubytován v kempu Oostappen Vakantiepark Brugse Heide.

Sobotní galavečer je pro závodníky zdarma, pro ostatní 25 EUR, forma bufetu.

 

DĚKUJEME SPONZORŮM ČESKÉHO TÝMU, JIMIŽ JSOU:

Tým oblékne výrobce designového sportovního oblečení, firma Northsay – www.northsay.cz

Husse, švédský výrobce vysoce kvalitních krmiv, garantuje dovoz v celé Evropě zdarma a totéž platí pro český reprezentační tým – www.husse.cz

Balíčky s širokospektrálními antiparazitiky FYPRYST a FYPRYST COMBO dodá pro celý tým firma KRKA – www.fypryst.com/cz 

Finančně na výrobu reprezentačního oblečení přispěje firma Komíny Horn z Rakovníka – www.kominyhorn.cz 

Dalším štědrým sponzorem týmu a jeho oblečení je pan Karel Frank a jeho chovatelská stanice TEREZSKÝ DVŮRwww.terezskydvur.cz

     HUSSE

FYPRYST      KOMINY HORN

Všem sponzorům upřímně děkujeme a velmi si jejich přízně vážíme! Pokud se chcete i Vy či Vaše firma stát partnerem českého reprezentačního týmu na MS IFR IPO 2018, kontaktujte prosím vedoucího týmu.

Představujeme vám reprezentační oblečení týmu RKČR na Mistrovství světa IFR IPO 2018! Fanoušci si jej mohou objednat ZDE a členové RKČR mohou uplatnit 5% slevu. Na tričku fanoušků loga sponzorů nebudou a přibývat budou ještě další části oblečení.

 

Reklama

Galerie

Odkaz staré stránky

Rady majitelům rtw

Vyhledávání

Hlavní sponzoři klubu

Mediální sponzoři