Důležité informace:

Vzorová bonitace

Přihlášení k členství

PŘIHLÁŠKY zasílejte na:
Monika Kadlecová
Brňany 163
412 01 Litoměřice
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zasílání příspěvků:

VEŠKERÉ PŘÍSPĚVKY
zasílejte na adresu:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Partneři

DĚKUJEME SPONZORŮM!
Velmi si vážíme všech sponzorů, nepovažujeme jejich podporu za automatickou, zejména v dnešní době. Pokud by Vaše firma chtěla/měla možnost podpořit český reprezentační tým na jeho cestě za obhajobou mistrů světa, bude nám radostí a ctí, kontaktujte prosím vedoucí týmu na maskovad(a)centrum.cz.

 

GAPPAY
Firma GAPPAY byla založena v roce 1992, ovšem kynologické potřeby začal pan Jiří Tichý, majitel společnosti, vyrábět už v roce 1990, kdy si jako aktivní figurant sám vyrobil figurantské kalhoty. Měly takový úspěch, že je začal vyrábět i pro kamarády figuranty a sortiment se postupně rozšiřoval o pešky, návleky, vodítka, postroje a další kynologické potřeby. Dnes je GAPPAY jedničkou na světovém trhu s výcvikovými sportovními potřebami a je nám velkou ctí a radostí, že Gappay je partnerem českého reprezentačního týmu na MS IFR, který oblékne. Děkujeme panu Jiřímu Tichému!

KRKA
Firma KRKA je výrobcem vysoce účinných antiparazitik FYPRYST, FYPRYST COMBO, ATTAXA, DEHINEL ad. Naše velké poděkování patří panu Michalu Chalupovi za jeho stálou přízeň, které si opravdu moc vážíme.

VAFO GROUP
Vafo je česká rodinná společnost založená v roce 1994 ve vesnici Chrášťany nedaleko Prahy. VAFO Group je předním evropským výrobcem prémiových krmiv pro domácí mazlíčky, se širokým portfoliem značek. Vyrábí suchá krmiva, mokrá krmiva, snacky a doplňky stravy s širokou škálou receptur, včetně krmiv z čerstvého masa, bez obilovin, přírodních, bio, monoproteinových, s novými a specializovanými přísadami a s nízkým obsahem obilovin.

PRIMA ZOOM
Prima ZOOM začala vysílat 1. února 2013 jako čtvrtý kanál skupiny Prima. V tu dobu se jednalo o jedinou bezplatnou dokumentární stanici v České republice. Aktuálně skupina Prima provozuje v České republice vysílání devíti volně šířených televizních stanic, 14. června 2021 začne vysílat desátý kanál, Prima STAR. Prima ZOOM je mediálním partnerem prestižních akcí a institucí, jako jsou např. Prima ZOOM WorldFilm, Czech Press Photo, World Press Photo, Botanická zahrada hl. m. Prahy, Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy či Krokodýlí ZOO Protivín.

TEREZSKÝ DVŮR
Již tradičně tým podpořil chovatel a mezinárodní rozhodčí pro exteriér plemene rottweiler, pan Karel Frank. Celému týmu, včetně doprovodu závodníků, platí lístky na slavnostní galavečer! Velmi děkujeme za tuto velkorysost a úžasnou podporu :-)

PSÍ SPORTY
Český tým mediálně podporuje kynologický časopis Psí sporty. Naše poděkování patří Beatě a Jakubovi Štýbrovým!

(NÁROD) ROTVÍKÁŘI SOBĚ :-)
Na posledním mistrovství světa IFR, v Dánsku, podpořili český tým i jednotlivci, nadšenci z řad fanoušků týmu a jako poděkování jim přímo z Dánska přišel vytištěný týmový banner s ručními podpisy všech členů týmu vzpomínám, že Jarda Marek ke svému jménu maloval takového legračního jezevčíka... Myslím, že tuto milou možnost napřímo podpořit český tým a mít vlastní památku na MS můžeme zachovat! :-) Pokud máte tedy zájem stát se mecenášem českého týmu a podpořit jej minimální částkou 500 Kč, prosím kontaktujte mne, vše je ošetřeno darovací smlouvou a probíhá přes klubový (transparentní) účet. A podepsaná karta (formát A5), zaslaná přímo z Maďarska, bude jen vaše. Až akci odstartujeme, dáme vědět :-).

Reklama

Galerie

Odkaz staré stránky

Rady majitelům rtw

Vyhledávání

Hlavní sponzoři klubu

Mediální sponzoři