Důležité informace:

Vzorová bonitace

Přihlášení k členství

PŘIHLÁŠKY zasílejte na:
Monika Kadlecová
Předonín 100
411 08 Bechlín
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zasílání příspěvků:

VEŠKERÉ PŘÍSPĚVKY
zasílejte na adresu:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Partneři

Zde najdete seznam chovatelských stanic členů RKČR, kteří vlastní své internetové stránky a poskytli odkaz na ně.

Aje-To - http://www.aje-to-web.cz/
Anaco - http://www.anaco.cz

 

Ballotada - http://www.cz-pes.cz/ballotada
Bianco Dux - http://www.biancodux.cz
Black Artemis - http://www.black-artemis.cz/
Blackbren – www.blackbren.eu
Black Touch - http://sweb.cz/rottweilers
Bohemia Beryl - http://www.rottweiler.in/beryl
Bohemia Pe-Rot - http://www.pechar.eu
Bonnapo - www.bonnapo.cz
Boxrott - http://www.boxrott.websnadno.cz
Brenegee - http://brenegee.webnode.cz


Dagbej - http://www.dagbej.cz

Erdenrott - http://www.erdenrott.webnode.cz
Eso BOSS - http://www.rtw-jullia.estranky.cz


Fast Devils - www.fastdevils.webnode.cz
Fideli Cor – www.fideli-cor.wz.cz

Gangster Mix - www.gangstermix.webnode.cz
Ginger Taffy - www.gingertaffy.com
Godera - www.godera.cz


Holubí dům - http://www.holubidum.cz
Horký dech - http://www.horkydech.cz

Kazibe - http://www.kazibe.cz

Lib-Vach - http://www.lib-vach.cz
Lumiko Doksy - www.lumiko.cz

Martinik – www.marti-nik.cz
Mi-ji - http://www.mi-ji.cz
Miss Carolina - http://miss-carolina.webnode.cz
Montecon - http://www.montecon.cz
Monty Black - http://www.montyblack.cz
Moravia Za-Ku - http://moravia-za-ku.dogweb.cz

NG Dog - http://www.ngdog.cz
Nivanus - http://www.nivanus.net

od Červené duhy – www.beckyzakatovehory.estranky.cz
od Kačky - http://www.odkacky.com
od Viktorky - http://www.od-viktorky.cz

Pengo – http://www.pengo.webnode.cz 
Queen of Bohemia – www.queenofbohemia.webnode.cz

Rotobox – http://www.rotobox.cz

Savalero – www.savalero.cz
Schatzbronn – www.schatzbronn.com
Sika-rott – www.sika-rott.webnode.cz
Skortex Dog – http://www.skortex.cz


Tánio - http://chs-tanio.webnode.cz
Terezský Dvůr - http://www.terezskydvur.cz

z Benáteckého dvora - http://www.zbenateckehodvora.cz
z Koralky - http://www.zkoralky.wz.cz
z Města Velvar - http://www.zmestavelvar.cz
z Pyšel - http://www.zpysel.wbs.cz
z Rýchorských vrchů - http://rtw.jiriberan.com
z Tetína nad Berounkou - www.dingra-rtw.mypage.cz
z Tyrosu - http://www.ztyrosu.cz

Reklama

Galerie

Odkaz staré stránky

Rady majitelům rtw

Vyhledávání

Mediální partneři