Důležité informace:

Vzorová bonitace

Přihlášení k členství

Přihláška ke stažení

Jednatelka:
Jana Kumaresan
Chraberce 52
440 01 Chraberce
tel.: 775 586 926
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zasílání příspěvků:

VEŠKERÉ PŘÍSPĚVKY
zasílejte na adresu:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Partneři

Ve středu 7. 10. odjíždí český reprezentační tým, který je vysílán Rottweiler klubem České republiky, na Mistrovství světa IFR 2015, které se o víkendu 10. a 11. října koná v italském městečku Gazzo Padovano. Tým v čele s vedoucí Věrkou Karáskovou bude hájit barvy české trikolory ve složení: Zuzana Marthalerová a Osiris Ballotada, Radek Amler a Arby Bianco Dux, Václav Ouška a Yraus Terezský dvůr. Přejeme všem krásné sportovní zážitky a hodně štěstí!

 

TEAM LEADER – Věra Karásková

Rottweileři jsou mými přáteli od raného dětství. Obdivuji jejich nekompromisní povahu vůči cizím a oddanost k rodině.
Cením si příležitosti letos doprovázet český tým na mistrovství světa.

 

 

 

Radek Amler – ARBY BIANCO DUX

Psi mne provázejí celým životem. Vždy to byli především společníci a parťáci.
Arby je můj druhý rottweiler, prvním byla fenka Pegina, díky níž jsem se seznámil s radostmi a úskalími výchovy tohoto plemene, které mne zaujalo svou silou, velkou osobností, někdy tvrdohlavostí, sloní pamětí, ale hlavě opravdovostí a výrazným charakterem.
Původním účelem pořízení Arbyho bylo především mé přání mít opět společníka a kamaráda pro rodinu a hlídače pro náš dům a zahradu.
Díky tomu, že již od počátku byl Arby velice temperamentní a kontaktní, rozhodl jsem se s ním složit základní zkoušky a uchovnit ho. Učili jsme se vlastně oba, protože ani já jsem se nikdy intenzivněji výcviku nevěnoval.
Radost z každé nové složené zkoušky byla tak velká a motivující, že nás přivedla na začátek cesty ke sportovní kynologii. Naše nejlepší výsledky v roce 2013 MR RKČR IPO1 – 1. místo, 2014, 2015 MR RKČR IPO3 – 4. místo.
A motto? Není důležité motto, ale činy.
 


Zuzana Marthalerová – OSIRIS BALLOTADA

Se sportovní kynologií jsem začala už v deseti letech, až s Kirké Ballotada ale přišly opravdové úspěchy na poli sportovní kynologie – Kirké je nositelkou titulu CACIT, šampion práce. Osirise jsem začala připravovat během výcviku Kirké, každý z nich je ale jiný, Osiris je například více tvrdohlavý. I on je ale stejně jako Kirké vždy připravený pracovat, rád se předvádí a miluje publikum. Pro obě je sportování zdrojem radosti a zábavy. „Je skvělé moci se s ostatními poměřit, zhodnotit svou práci a zamyslet se nad svou tréninkovou filozofií – vše jsou to nenahraditelné zkušenosti.“ Kirké každoročně skládá speciální zkoušky služebních psů, pravidelně se zúčastňuje zkoušek pracovních plemen a mistrovství. Kromě dobrých výsledků na sportovním poli by se Zuzka ráda zasloužila o lepší přístup k rottweilerům, porozumění této rase a respektování jí. „Rottweiler je silná osobnost, je to pes s pevným charakterem, a přitom velmi citlivý.“
Zuzčiným životním mottem je „Jdi vpřed a mysli pozitivně!“

 
Václav Ouška – YRAUS TEREZSKÝ DVŮR

S kynologií jsem začal v podstatě odmalička, své první výcvikové pokusy jsem aplikoval na jezevčíkovi své babičky. Postupem času jsem se přes lovecké a služební psy dostal v roce 2004 až ke sportovní kynologii.
Můj první rottweiler byla fena jménem Kony, naprosto úžasný rodinný pes a velmi dobrá společnice. Po pracovní stránce to nebylo úplně ono, ale jinak byla zlato :-)
Yraus je 5letý pes, je sebevědomý, k cizím odměřený. Jinak super parťák a společník.
Rottweileři jsou velice specifičtí a jsem rád, že jsem si vyzkoušel i na vrcholové úrovni práci s těmito psy. Za největší přednost rottweilera beru jeho přirozenou ochranu psovoda a jeho obydlí.
Sportovní kynologie je pro mne zábavou a životním naplněním, znamená pro mne přátele, štěstí, adrenalin… Byl bych rád, kdyby to tak zůstalo i dál.
A mé životní motto? „Kdo je připraven, není překvapen... Let's go!“ :-)

 

Mé dosavadní úspěchy:
2. místo na VS na MČR IPO 2013, Třeboň
7. místo na MČR IPO 2013, Třebíč
náhradník na MS FCI 2013, Roudnice nad Labem
5. místo na MMČKNO 2013, Suchdol nad Odrou
účastník MS WUSV 2013, USA
2. místo na MMČKNO 2014, Suchdol nad Odrou
účastník MS WUSV 2014, Francie
2. místo RTW CUP 2014, Bochovice
1. místo Mistrovství ČR RKČR 2015, Lásenice

 

 

Reklama

Galerie

Odkaz staré stránky

Rady majitelům rtw

Vyhledávání

Hlavní sponzoři klubu

Mediální sponzoři