Důležité informace:

Vzorová bonitace

Přihlášení ke členství

Přihláška ke stažení

Jednatel:
Jan Tihelka
Mickiewiczová 2014
733 01 Karviná Hranice
tel.: 602 931 493
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zasílání příspěvků:

VEŠKERÉ PŘÍSPĚVKY
zasílejte na adresu:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Partneři

Milí příznivci sportovních rottweilerů,
letošní mistrovství světa IFR se blíží, a protože již máme kvalifikované zástupce jak pro první ročník IFR mistrovství ve stopách - IFH, tak pro IGP, dovolte mi představit vám letošní tým.

 

CZ1: PAVLÍNA FIALOVÁ A FANOUŠ

Funny Falko Bonnapo: *24. 10. 2014
(Enzo Jeff Black Touch x Danette Bonnapo)

Možnost smět reprezentovat Českou republiku na mistrovství světa IFR je pro mě velkou motivací, a zároveň závazkem. Doufám, že naším výkonem podpořím české družstvo. A hlavně chci projít ve zdraví celým závodem. A jaký je Fanouš? Jednoduše: temperamentní, pracovitý, možná trochu bláznivý, ale pro mě úžasný. Zkusíme jeho kvality na tomto závodě předvést.

 

 

CZ2: ALENA SANKTUSOVÁ A GRIF

Greif Nivanus: *4. 5. 2014
(Balou v. Norderdiek x Carmen Electra Nemertini)


Jsem moc šťastná, že s Grifem zažijeme, jaké to je být součástí české reprezentace. Věřím, že nás čekají neopakovatelné chvíle a jedinečné zážitky. Má očekávání a přání přímo související s účastí na mistrovství světa IFR jsou postavena na pevných základech mého vztahu s Grifem, kdy se nám společně podařilo vystoupat až na pomyslný vrchol a zajistit si start na mistrovství světa. Nerada bych cokoli zakřikla, ale velice si přeji, aby Grif v Dánsku převedl svůj standardní výkon a já si to s ním po boku pořádně užila. A jaký je Grif? Je součástí naší rodiny. Je to ideální pes na pohodové procházky a výlety, zároveň je však i pes-závodník. Na place se snadno přepne do role bojovníka soustředěného na výkon. S Grifem si plním své sny.

 

 CZ3: ILONA PROCHÁZKOVÁ A ČERTÍK

Certh Iss z Benáteckého dvora: *22. 1. 2011
(Faust od Vítkovy hory x Issa Anaco)

 

Vzhledem k našemu věku je to naše společné poslední mistrovství světa. Chtěla bych si ho užít, pokud možno v klidu a bez zbytečných nervů. Ale to bude asi těžké… Přání mám jediné – dožít se letošního mistrovství a přežít vše ve zdraví. A jaký je Čertík? Každý pes je pro svého pána ten nejlepší. Pro mě je Čertík taková veselá kopa – nikdy nevím, co zase předvede a vymyslí. Tak asi hlavně neudělat velkou ostudu.

 

 

CZ4: JAROSLAV MAREK A BOSI

Erebos Dagbej: *20. 12. 2010
(Merlin Flash Rouse x Ora z Tyrosu)

Účast na MS v Dánsku je pro mne především skvělou možností ukázat svého úžasného psa, a to samozřejmě nejenom pracovně a výstavně, ale především povahově. Je to příležitost předvést světu výbornou práci českých chovatelských stanic a perfektní přípravu psů od našich českých figurantů. Je to pro nás také završení naší závodní kariéry, a zároveň i její ukončení. Naše přání je vše odmáknout, jak nejlépe dovedeme, a trochu si tak opravit loňský výsledek. A jaký je můj pes? Bosi je jako Pučmeloud z pohádky Příběhy včelích medvídků, je totiž „výjimečně neobyčejný“!

CZ5: JIŘÍ ČERMÁK A LEXUS

 Lexus von der Pulvermühle: *13. 10. 2011
(Gino von der Berghalbinsel x Indra von der Pulvermühle)

Každá účast na tak velikém závodě je nenahraditelnou zkušeností. Je to prestižní záležitost, ale také možnost si užít to, co nikde jinde nelze. Prostě sváteční pocit od příjezdu až do odjezdu. A čím víc závodů máme za sebou, tím víc mám v sobě pokory a klidu. Umím přijmout jakýkoli výsledek, tak jak j a pokud jsem já osobně s výkonem spokojený, umím se z toho radovat. Samozřejmě, že budu šťastný, pokud se zadaří. Vlastně tomu věřím, že se zadaří, jinak bych totiž nejel. A jaký je můj pes? Lexus je můj osud.

 

IFH1: PAVEL KADĚRA A MARČA

 Amaryllis Eso Boss: *6. 1. 2015
(Arby Bianco Dux x Jullia Nattaly Black Touch)

Možnost účastnit se mistrovství světa IFR v kategorii IFH je pro mne prezentací mé fenky, jejímuž výcviku se po celý rok s láskou věnuji. A zároveň setkání s kamarády a přáteli z celého světa. Byl bych rád, aby moje Marča odstopovala na pěkné body – a skvělé umístění by byla už jen moc příjemná třešnička. A jaká je moje holčička? Marča je můj odchov, a je to holka poblázněná, která umí překvapit za každé situace. Prostě láska na celý život.

 

 

IFH2: MARTINA BARTŮŠKOVÁ A BRAGON

 Bragon Kazibe: *21. 1. 2009
(Faust od Vítkovy hory x Heny od Jurečka)

Účast na MS IFR v kategorii IHF je pro mne úžasná tečka za sportovní kariérou s Bragonem (3x MS IFR IPO), který, přestože je mu již 10 let, chce stále pracovat. Díky dobrému zdraví stále cvičí s radostí a s nadšením. Z předchozích závodnických let jsem poučena, že pokud si jedu závody užít, a nebudu tlačit na pilu, dopadnou mnohem lépe. Takže jedeme si užít poslední závod a předvést, co umíme. A jaký je Bragon? Skvělý, pohodový pes veselé a dobrosrdečné povahy. Celý život rád pracuje, takže cvičení s ním je radost. Je velmi všestranný, má zkoušky jak ze sportovní, tak i záchranářské a stopařské kynologie.

 

Posilou týmu je pro letošek Míša Černá, která mne zastoupí u stopařů v úterý, kdy budu za RKČR na kongresu delegátů IFR.

MICHAELA ČERNÁ, zástupce team leadera

Je mi 37 let. Bydlím v Zásmukách nedaleko Prahy, kde jsem předsedkyní ZKO. Jsem také členkou revizní komise Krajské organizace ČKS pro Středočeský kraj a kladečem I. třídy. Vystudovala jsem VOŠ sociálně právní, a nyní pracuji v rodinné firmě. Plynně hovořím německy, anglicky a rusky. Mým životním mottem je: Co Tě nezabije, to Tě posílí!
Ve volném čase ráda čtu severskou krimi, cestuji a rekreačně se věnuji cyklistice, plavání a běhání. Mým největším koníčkem je ovšem sportovní kynologie, jejímu kouzlu jsem propadla v roce 2011 s naší fenkou německého ovčáka Izi. S Izi jsem prožívala své kynologické začátky a společně se nám podařilo složit i zkoušku IPO3. Mezi plemeny psů si mé srdce sice získal německý ovčák, ale „rotvíky“ považuji za velké sympaťáky, setkávám se s nimi u svých kamarádů a kolegů-kynologů.
Závěrem bych ráda poděkovala Draze, že mne přizvala jako svou pravou ruku do vedení týmů. S Drahuškou se známe už několik let, společně jsme jezdily na akce s ProfiDOG. Vzhledem k tomu, že jsem tehdy dělala zpravodajství ze stop, tak je pro mne výzvou a potěšením být nápomocná zejména stopařům na Mistrovství světa IFR 2019, ale i týmu IGP. Moc se do Dánska s týmy RKČR těším a věřím, že své šance promění a společně si to užijeme! :-)

 

S týmem jede také letos jako doprovod Jardy Marka pan Milan Novotný, který již loni pomáhal jako figurant a velmi si vážíme jeho nabízené pomoci i pro Dánsko. Bohužel s námi nemůže jet Luci Spálenková, takže na ni budeme všichni moc vzpomínat, zejména při našich marných snahách o slušné fotky :-). Ale pokusíme se a opět slibuji denní zpravodajství a info na Facebooku RKČR.

 

Děkujeme všem za přízeň, jménem českého týmu Draha Mašková, team leader
a delegát RKČR v IFR

 

 

Reklama

Galerie

Odkaz staré stránky

Rady majitelům rtw

Vyhledávání

Hlavní sponzoři klubu

Mediální sponzoři