Důležité informace:

Vzorová bonitace

Přihlášení k členství

PŘIHLÁŠKY zasílejte na:
Mgr. Draha Mašková
V Sádkách21, 251 63 Kunice
Tel.: 605 275 860
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zasílání příspěvků:

VEŠKERÉ PŘÍSPĚVKY
zasílejte na adresu:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Partneři

Termín konání: 17.–22. 10. 2022
Místo konání:
Aniche, Francie
Sporting Club Aniche, Stade des Navarres, 55 Rue Edmond Laudeau, 59580 Aniche
Web akce: www.ifr2022.fr

Vedoucí týmu: Draha Mašková a Miloš Sladkovský

Rozhodčí IFH: Xavier Bruna (FR)

 

Terény na stopy pro IFH i IGP:

Rozhodčí IGP:
A:
Jean Bruna (FR)
B: Rüdiger Schmidt (DE)
C: Dirk Vandecasteele (BE)

Figuranti:
Alcide Descamps (FR) technická část; Christopher Devaux (FR) kontrolák
 

REPREZENTAČNÍ TÝM IFH:
IFH1:
Jiří Reizenthaler a Catness Ginger Taffy – divoká karta pro mistry světa IFR IFH1 2021
Pavlína Fialová a Funny Falko Bonnapo
IFH2:
Jaroslava Klimešová a Gwenn Jistr
Lenka Woldertová a Adele Savalero – divoká karta na základě regulí IFR

REPREZENTAČNÍ TÝM IGP:
Michal Smolík a Hakim von den Wichtelhäusern
Radek Amler a Iliak vom Kinzigtal
Jan Kuncl a Icarus Fun z Benáteckého dvora
Jana Kumaresan a Amazing Extreme Queen of Bohemia – udělena divoká karta předsednictva RKČR na základě jednoho splněného kvalifikačního závodu

(Hynek Procházka se vzdal účasti na MS IFR 2022.)

Jeden splněný kvalifikační závod dále mají:
Jitka Turbáková a Cloud Ginger Taffy
Hana Toušková a Isostar z Buchlovských hor

Nákres B a C:
 

HARMONOGRAM
Neděle 16. 10.:
14.00: registrace IFH závodníků a veterinární přejímka
17.00: losování IFH
17.30: meeting IFH závodníků s rozhodčím a vedoucím stop

Pondělí 17. 10.:
9.00: odjezd první skupiny na stopy
10.00: zahájení výkonů MS IFH

Úterý 18. 10.:
10.00: odjezd první skupiny na stopy
11.00: zahájení výkonů
16.00: slavnostní vyhlášení výsledků MS IFR IFH

Středa 19. 10.:
7.00:registrace IGP, veterinární přejímka
8.00–14.00: oficiální tréninky, český tým má trénink 8.40–9.00
15.00: nástřelák B
15.30: nástřelák C
16.00: sraz IGP a IFH týmů na stadionu
16.30: slavnostní zahájení MS IFR IGP
17.00: slavnostní pochod týmů k radnici v Aniche (příchod k ní v 17.10, 17.30 proslovy)
18.30: losování vedoucích týmů ve slavnostní síni na radnici
18.45: losování závodníků
19.30: porada vedoucích týmů s IGP rozhodčími

Čtvrtek 20. 10.:
8.00: odjezd první skupiny na stopy
7.00: zahájení výkonů na stopách i B a C na place

Pátek 21. 10.:
8.00: odjezd první skupiny na stopy
8.00: zahájení výkonů na stopách i B a C na place

Sobota 22. 10.:
8.00: zahájení výkonů na place
13.00: ukončení závodu
15.00: nástup týmů k slavnostnímu ukončení
15.15: slavnostní ukončení a vyhlášení vítězů
20.00: galavečer (ve stylu 80. let) ve slavnostní síni radnice v Aniche

Reklama

Galerie

Odkaz staré stránky

Rady majitelům rtw

Vyhledávání

Hlavní sponzoři klubu

Mediální sponzoři